Fudbalska grmljavina zvana Luka Zorić pogodila lučansku Mladost! (VIDEO)

Fudbalska Srbija nek načulji uši – Luka Zorić je strašan igrač!

Kapiten Radničkog demolirao lučansku Mladost, pošto je postigao het-trik, režiravši pobedu Kragujevčana od 4:1.

EKSKLUZIVNO: Preuzmi najveći BONUS DOBRODOŠLICE OD 4.000 RSD potpuno besplatno – registruj se na sajtu meridianbet.rs ili putem mobilne aplikacije.

Leva, desna, glava! Fudbalskim rečnikom – savršenstvo! Da se po jutru dan poznaje, videlo se u 5. minutu.

Divna akcija Radničkog i prva egzekucija u metu Luke Zorića. Bilo je neodbranjivo. Početak prvog poluvremena kao da je preslikan – 48. minut i novi gol nekadađnjeg đaka Čukaričkog. Najbolje se snašao u kaznenom i desnom nogom pogodio mrežu gostiju.

Nije želeo da stane, pa je u 80. minutu začinio sjajnu partiju pogotkom glavom!

Milošević je u sudijskoj nadoknadi smanjio rezultat, ali je dva minuta kasnije Milutin Vidosavljević stavio tačku na utakmicu i ubedljivu pobedu svog tima!