AJAKS PLEŠE KAKO TADIĆ SVIRA: "Kopljanici" ponizili PSV!

Najveću utakmicu holandskog fudbala, imali smo prilike da gledamo u 10. kolu prvenstva.

Ajaks je na svom stadionu dočekao PSV, a “kopljanici” su slavili u večitom derbiju rezultatom 5:0.

Ovo je  bila najubedljivija pobeda u istoriji Ajaksa nad PSV-om.

Meč je obeležio, kapiten reprezentacije Srbije, Dušan Tadić upisao je dve asistencije i jedan pogodak na meču.

Svoju prvu asistenciju na meču, Tadić je upisao u 19. minutu, kada je Bergvis sa ivice šesnaesterca uputio fantastičan udarac i matirao Dromela.

Na 2:0 povisio je Sebastijan Aler, koji je postigao pogodak nakon sjajnog centaršuta Dušana Tadića.

Entoni u 66. minutu povisio na 3:0, a Klasen je povisio na 4:0.

Dušan Tadić krunisao je fantastičan meč pogotkom u nadoknadi vremena, za konačnih 5:0

Ajaks je tako upisao osmu pobedu u šampionatu, a fudbaleri PSV-a treći poraz.

Пласман обезедио SofaScore LiveScore

MITRO’S ON FIRE: Mitrović častio Forest za dva pogotka!

OBAVEZNO POGLEDAJTE: Marko Dugošija: Hteo sam da odustanem, a onda sam postao svetski prvak! | Sport Fokus Meridian EP27