Odegard sa penala sproveo Arsenal do pobede

Arsenal je uspeo da pregrmi neugodno gostovanje na Selhust parku i savlada Kristal Palas 1:0.

Posle pobede protiv Notingem Foresta u prvom kolu, Artetini izabranici su ubeležili i drugu pobedu. Napadale su Tobždije u prvom poluvremenu, ali nisu uspeli da otključaju bravu golmana domaćina Džonstona.

EKSKLUZIVNO: Preuzmi najveći bonus dobrodošlice od 4.000 RSD potpuno besplatno – registruj se na sajtu meridianbet.rs ili putem mobilne aplikacije

Nastavio je Arsenal u istom ritmu i stigao je do gola u 54. minutu, koji se ispostavio kao pobedonosni. Saka je stigao do lopte pre Džonstona, koji ga je oborio i glavni sudija je pokazao na belu tačku. Siguran izvođač najstrože kazne je bio Martin Odegard. Gol pogledajte OVDE.

Šest minuta posle toga – problem za goste. Tomijasu je zaradio drugi žuti karton i automatsko isključenje. Ipak, nije Kristal Palas iskoristio brojčanu prednost, te je ostao praznih ruku.