Milionerima skliznule ruke sa titule

Borusija Dortmund odigrala je nerešeno 1:1 na gostovanju protiv Bohuma u okviru 30. kola Bundeslige i propustila priliku da se “odlepi” od Bajerna na tabeli.

Bohum je poveo golom koji je u petom minutu postigao Antoni Losila, a dva minuta kasnije konačan rezultat postavio je Karim Adejemi.

Dortmund je u poslednje tri utakmice dva puta odigrao nerešeno i za sada drži prvo mesto sa 61 bodom, dva više od Bajerna iz Minhena, koji je odigrao i utakmicu manje.

odsetimo Bavarci su u prošlom kolu doživeli poraz od Majnca na gostovanju (3:1), pa su ovim porazom Milioneri propustili veliku priliku da se približe osvajanju titule četiri kola pre kraja.

Bajern u nedelju igra protiv poslednjeplasirane Herte.

Bohum je nastavio niz pobede i zauzima 15. mesto na tabeli sa 28 bodova, četiri više od zone ispadanja.

EKSKLUZIVNO: Poklon za sve čitaoce Meridian Sporta – 2.000 RSD za online klađenje!