Haos u Brazilu: Izjednačenje u 99. minutu, pa opšta tuča - sudija se branio zastavicom (VIDEO)

Haotične viđene su po završetku jednog meča u Kupu Brazila, gde je tim brazilske Serije A Botafogo golom u devetom minutu nadoknade izbacio Segipe.

Četvrtoligaš je imao prednost od 1:0 do 99. minuta, ali je gost posle trećeg uzastopnog kornerom duboko u sudijskoj nadoknadi izjednačio na 1:1 i prošao dalje, prema pravilu koje nalaže da bolje rangirani klub u ranoj fazi takmičenja prolazi dalje u slučaju izjednačenog rezultata.

Ipak, dramatična završnica uakmice nije ono što je obeležilo ovaj susret. Nakon poslednjeg zvižuduka, predsednik kluba Segipe Ernan Sena napao je linijskog sudiju Braulija da Silvu Mačadu, a onda napustio teren krvave glave pošto se arbitar branio tako što ga je udarao zastavicom u glavu.

Bio je to tek deo viđenih sukoba. U drugom je fizički napadnut Luis Kastro, trener Botafoga. Kasnije je na njega bačena i časa. Na kraju se umešala policija i sudije bezbedno ispratila sa stadiona.