Megvajer ponovo brljao, Nemačka prodisala smenom Flika (VIDEO)

Kao da Geret Sautgejt ne vidi. Ili jednostavno ne želi da vidi. Hari Megvajer jednostavno nije kalibar za reprezentaciju Engleske. Novi dokaz toga je najnovija brljotina štopera Mančester junajteda.

Kako Engleska nije imala zvaničnu utakmicu u kvalifikacijama za Evropsko prvenstvo dogovoren je prijateljski meč sa Škotskom na kojem je Gordi Albion slavio sa 3:1.

Upravo je taj jedini gol “delo” Megvajera. On je ušao na teren u 46. minutu umesto Marka Guehija da bi već u 67. minutu postigao autogol.

Jako nespretan posle centaršuta Robertsona sa desne strane. Upisao je Megvajer i ovu grešku na, sada već dugačku, listu kikseva i brljotina…

Sjajno je odigrao za Englesku Džud Belingem koji je preneo dobru formu iz Real Madrida i na reprezentaciju. Mladi vezista je bio precizan u 35. minutu, a tri minuta ranije se i Fil Foden upisao u listu strelaca.

Tačku na konačan rezultat je postavio Hari Kejn u 81. minutu upravo na asistenciju Belingema koji je zaista blistao večeras.

Od kada je Nemačka smenila Hansija Flika deluje da je prodisala. Slavili su Nemci večeras protiv vicešampiona sveta – Francuske sa 2:1 u prijateljskom susretu.

Privremeni selektor Rudi Feler je iznenadio ubacivanjem Tomasa Milera u sam špic. Standardno su krila bila Liroj Sane i Serž Gnabri dok je Florijan Vric delovao na poziciji “desetke”.

I upalila je taktika Felera. Upravo je Miler načeo Francuze već u četvrtom minutu. Dugo je delovalo da će tim rezultatom da se okonča utakmica, ali tako nije mislio Liroj Sane.

Najpre se i on upisao u listu strelaca u 87. minutu da bi potom skrivio penal koji je uspešno realizovao Antoan Grizman samo 120 sekundi kasnije.

Zanimljivo je da Didije Dešan na ovom meču nije koristio prvu zvezdu Kilijana Mbapea, ali je Nemcima najbitnije da su se povratili od šokantnog poraza od Japana (4:1) na psihološkom planu sve dok ne dođe novi selektor.

Kako stvari stoje, biće to Julijan Nagelsman koji će imati samo nekoliko meseci da utegne ekipu pred Evropsko prvenstvo na domaćem terenu.

EKSKLUZIVNO: Preuzmi najveći BONUS DOBRODOŠLICE OD 4.000 RSD potpuno besplatno – registruj se na sajtu meridianbet.rs ili putem mobilne aplikacije.