RUKA VEĆ NA PEHARU: Sitijev čas fudbala za korak bliže tituli! (VIDEO)

Fudbaleri Mančester sitija savladali su Njukasl rezultatom 5:0 i na taj način stigli veoma blizu šampionskoj tituli u Premijer ligi.

Fenomenalan meč odigrali su izabranici Pepa Gvardiole, u svim segmentima igre održali su čas fudbala gostima, te na taj način pokazali da je poraz od Reala bolna prošlost.

Već do odlaska na odmor pitanje pobednika je skoro pa rešeno.

Asistencija Kansela glavom, za pogodak Sterlinga glavom – definitivno nešto što se ne viđa tako često, ali publika na „Etihadu“ imala je prilike da uživa u stvaranju magije za 1:0.

Na 2:0 povisio je Laport posle užasne reakcije golmana i odbrane Njukasla i tim rezultatom otišlo se na odmor.

Drugo poluvreme otvorio je Rodri golom u 61. minutu, da bi u nadoknadi vremena pala još dva gola. Prvo je pogodio Foden, a zatim i Sterling za konačnih 5:0

Sada Siti, tri kola pre kraja Premijer lige, ima tri boda više od Liverpula i može se reći da je pred vratima šampionske titule.

Standings provided by SofaScore LiveScore

GUŽVA NA DNU PREMIJER LIGE: Everton iznad crte, Arsenal gurnuo Lids ka ivici ponora! (VIDEO)

OBAVEZNO POGLEDAJTE: Ognjen Radosavljević: Liga šampiona, Zvezda i Partizan u Evropi… | Sport Fokus Podcast EP47