BLEDA IGRA VICEŠAMPIONA SVETA: Hrvatska jedva slavila u poslednjoj proveri pred Katar, Dalić ima razloga za brigu! (VIDEO)

Fudbalska reprezentacija Hrvatske pobedila je u Rijadu selekciju Saudijske Arabije sa 1:0, u poslednjoj proveri pred Svetsko prvenstvo.

Jedini gol na utakmici postigao je Andrej Kramarić u 82. minutu.

Iako su se vicešampiona sveta iz Rusije tek okupili, to svakako nije opravdanje za partiju koju su pružili protiv jedne od najslabijih reprezentacija koje će igrati na Mundijalu.

Tokom celog meča domaćin je bio konkretniji, imao čak 13 šuteva, dok je Hrvatska imala samo dva u okvir gola.

Selektor “kockastih”, Zlatko Dalić izveo je kombinovani sastav na teren, pa su tako ponajbolji igrači Hrvatske, Luka Modrić i Ivan Perišić zaigrali tek od 65. minuta.

Upravo je Modrić asistirao Kramariću za pogodak pred kraj duela, a vredi istaći da su Hrvati psotigli još dva gola na ovom meču, ali iz nedozvoljene pozicije.

Na kraju taj jedan gol bio je dovoljan za pobedu, ali selektora Dalića itekako treba da brine igra njegovog tima…

Fudbaleri Hrvatske će u Kataru igrati u Grupi F sa Marokom, Kanadom i Belgijom, dok je selekcija Saudijske Arabije u Grupi C gde će joj protivnici biti Argentina, Poljska i Meksiko.

Svetsko prvenstvo u Kataru počinje u nedelju, 20. novembra.

ŽIVKOVIĆEVA JAKA PORUKA: Imam dobar osećaj, hoću da osvojimo Svetsko prvenstvo!

OBAVEZNO POGLEDAJTE: Kofer spakovan za Katar – Meridian Slot Jackpot ima novog dobitnika