Sergej katapultirao Lacio na drugo mesto

Fudbaleri Lacija savladali su Kremoneze rezultatom 3:2 u meču 37. kola Serije A.

Sergej Milinković-Savić i drugovi ovom pobedom pretekli su Inter i ponovo se vratili na drugo mesto italijanskog šampionata.

Posle 45 minuta igre vodio je Lacio sa 2:0 golovima Elseida Hisaja u četvrtom minutu i srpskog reprezentativca Sergeja Milinkovića Savića u 37. minutu.

Kremoneze je do izjednačenja stigao pogotkom Pabla Galdameša u 54. i autogolom Manuela Lazarija u 58. minutu.

Sergej Milinković-Savić ponovo se ispostavio kao heroj rimske ekipe, pošto je u 89. minutu postigao svoj drugi pogodak i tako postavio konačan rezultat.

Lacio je na drugom mestu sa 71 poenom, a Kremoneze je na pretposlednjem, 19. mestu sa 24 boda i naredne sezone će nastupati u Seriji B.

U poslednjem kolu, Lacio će gostovati Empoliju, dok će Kremoneze dočekati Salernitanu.

EKSKLUZIVNO: Preuzmi najveći bonus dobrodošlice od 4.000 RSD potpuno besplatno – registruj se na sajtu meridianbet.rs ili putem mobilne aplikacije