Veče iznenađenja u Ligi konferencija: Saša Ilić doživeo pomračenje, srpska kolonija nokautirala Bazel

Veče iznenađenja u Ligi konferencija. Dosta zanimljivih rezultata je bilo večeras. Saša Ilić je sa CSKA Sofijom doživeo pomračenje u duelu sa Sepsijem (2:0), dok je srpska kolonija sa Tobolom nokautirala Bazel sa 3:1.

Ilićev tim je platio ceh loše odrađenom prelaznom roku gde nisu dovodena adekvatna pojačanja, a i ona koja su stigla nisu se dovoljno uigrala.

Imaće jako težak zadatak Ilić da u revanš meču nadoknadi razliku protiv Rumuna i plasira se u treće kolo kvalifikacija za Ligu konferencija.

EKSKLUZIVNO: Preuzmi najveći bonus dobrodošlice od 4.000 RSD potpuno besplatno – registruj se na sajtu meridianbet.rs ili putem mobilne aplikacije

Šta tek reći za neverovatno veče srpske kolonije iz kazahstanskog Tobola koja je prosto nokautirala Bazel sa 3:1 i to u Švajcarskoj.

Ivan Rogač, Bojan Mlađović, Jovan Ilić i Mililjan Vukadinović predvođeni trenerom Milićem Ćurčićem su sjajno pripremili utakmicu i oborili na pleća daleko skuplji, kvalitetniji i poznatiji tim.

Zaista kapa dole Srbima koji moraju da odigraju na nivou i u revanš utakmici kako bi iznenađenje bilo kompletirano do kraja.

Evo i svih rezultata večerašnjih mečeva u Ligi konferencija:

Alaškert – Debrecin 0:1
Ararat – Aris 1:1
Inter Eskaldes – Hibernijan 2:1
Ordabasi – Legija 2:1
Bodo/Glimt – Bohemijans 3:0
Gabala – Omonija 2:3
APOEL – Vojvodina 2:1
Auda – Spartak Trnava 1:1
CSKA Sofija – Sepsi 0:2
Đurgarden – Lucern 1:2
Ferencvaroš – Šamrok 4:0
Gzira – Didelanž 2:0
Kalmar – Pjunik 1:2
Kečkemet – Riga 2:1
Torpedo Kutaisi – Aktobe 1:4
Viktorija Plzen – Drita 0:0
Bazel – Tobol 1:3
CFR Kluž – Adana Demirspor 1:1
Diferdanž – Maribor 1:1
Farul Konstanca – Urartu 3:2
Makabi Tel Aviv – Petrokub 3:0
PAOK – Beitar Jerusalim 0:0
Vorskla – Dila Gori 2:1
Akurejri – Dandok 3:1
B36 Toršavn – Haverfordvest 2:1
Bešiktaš – Tirana 3:1
Celje – Vitorija Gimaraeš 3:4
Klub Briž – Arhus 3:0
Dukađini – Rijeka 0:1
Gent – Žilina 5:1
Hapoel Ber Ševa – Panavezis 1:0
Osijek – Zalaegeršeg 1:0
Tvetnte – Hamarbi 1:0
Torpedo Žodino – AEK Larnaka 2:3
Austruja Beč – Borac Banja Luka 1:0
Leh – Kauno Žalgiris 3:1
Deri Siti – KUPS 2:1
Linfild – Pogon Ščećin 2:5
Krusejders – Rozenborg 2:2
Škupi – Levski 0:2
Sutjeska – Santa Koloma 2:0
Željezničar – Nefči 2:2

Bonus video:

2 Komentara

    Saša Ilić zvani flaša je odavno doživeo pomračenje

    Olako je Cska ovde izgubio moglo bi ih ovo koštati mnogo

Postavi odgovor