Amerika otkrila Mesija - Argentinac nastavio svoju dominaciju u MLS ligi

Lionel Mesi nastavio je svoju dominaciju u MLS ligi, u noći između srede i četvrtka ponovo je predvodio Inter Majami do pobede, ovoga puta protiv Orlanda – 3:1.

Inter Majami je tako stigao do trećeg trijumfa od kako je magični Argentinac stigao u klub, ali i nokaut faze Liga kupa (takmičenje u kom učestvuju američki i meksički timovi).

Mesi je postigao prvi pogodak na meču već u sedmom minutu, kada je grudima spustio loptu na volej i zakucao loptu u mrežu za minimalnu prednost.

EKSKLUZIVNO: Preuzmi najveći bonus dobrodošlice od 4.000 RSD potpuno besplatno – registruj se na sajtu meridianbet.rs ili putem mobilne aplikacije

Orlando je izjednačio preko Sezara Arauha u 21. minutu, da bi Inter kasnije ponovo stigao do prednosti pogotkom Džozefa Martineza u 51. minutu sa bele tačke.

Martinez se 20 minuta kasnije upisao i u asistente, pošto je pronašao Mesija u petercu, a on još jednim volej-udarcem postavio konačan rezultat.

Mesi je tako postigao svoj peti pogodak na tri utakmice u MLS ligi.