Košmar Liverpula na "Molinou": Vukovi razbili Redse, Junajted sa igračem manje do pobede

Fudbaleri Vulverhemptona savladali su Liverpul 3:0 u okviru 21. kola Premijer lige.

Redsi su nastavili sa lošim igrama, a sada su kobni po njih bili Lopetegijevi izabranici.

Već u petom minutu je krenuo horor Liverpula. Matip je postigao autogol i najavio je loš dan za svoju ekipu.

Posle sedam minuta je Doson duplirao prednost. Pokupio je odbitak posle udarca Kilmana i sproveo je loptu u mrežu.

Tačku na pobedu stavio je Neveš na asistenciju Traorea.

Fudbaleri Mančester junajteda bili su bolji od Kristal Palasa rezultatom 2:1.

Bruno Fernandeš je sa penala doveo svoj tim u prednost, a Markus Rašford je u 62. minutu povisio vođstvo.

Kazemiro je u 70. minutu dobio direktan crveni karton, pa je vratio nadu Kristal Palasu da može do iznenađenja.

Posle šest minuta je Šlup smanjio rezultat, ali do kraja susreta nije bilo promene rezultata.