TRIJUMF "ĐAVOLA": Junajted bolji od Kristal Palasa, Milivojević upisao asistenciju! (VIDEO)

Fudbaleri Mančester junajteda savladali su Kristal Palas u prijateljskom meču u Melburnu rezultatom 3:1.

Erik Ten Hag isprobao je sve igrače, a golove su dali Entoni Marsijal u 17, Markus Rašford u 48. i Džordan Sančo u 59. minutu, dok je jedini pogodak za Kristal Palas dao Vard u 74. minutu na asistenciju Luke Milivojevića.

Do kraja meča treba istaći i da je tinejdžer Vilijam Fiš dobio crveni karton.

Ovo je treća utakmica Junajteda na ovim pripremama i ako se po jutru dan poznaje – svetla budućnost je pred Mančesterom.

Erik Ten Hag je upisao sva tri trijumfa i to prilično ubedljivo, savladani su Liverpul (4:0), Melburn Viktori (4:1) i Kristal Palas (3:1).

KOVAČIĆ VREDNIJI OD NAJBOLJIH 11: Ivanić kolo vodi, samo jedan van večitih – ovo je najskuplji tim Super lige Srbije!

OBAVEZNO POGLEDAJTE: PENALTY CHALLENGE: Ognjen Koroman – Zvezdu mnogo volim, ali degutantno je ono što se radi… EP 34