Nejmar u transu zbog Mitrove majstorije (FOTO)

Aleksandar Mitrović nastavlja da teroriše golmane u dresu Al Hilala, poslednja mušterija bio mu je Mumbaj u azijskoj Ligi šampiona, a na maestralnu partiju srpskog napadača nije ostao imun ni Nejmar.

Snažni golgeter je het-trikom doprineo pobedi svog tima od (6:0), a posebno spektakularan bio je gol makazicama u 80. minutu.

U delirijumu su bili navijači Al Hilala, posle fantastičnog poteza srpskog reprezentativca, a čestitke Mitroviću za novu majstoriju stigle su i od Nejmara.

On je bio oduševljen pogotkom srpskog centarfora, što je podelio i na svom Instagram profilu.

WhatsApp Image 2023 10 24 at 08.07.03

Brazilski reprezentativac povredio se nedavno na utakmici državnog tima i od tada ne može na terenu da pomogne saigračima, ali pomno prati njihove nastupe.

Sudbina umešala prste: Godinu dana od dirljive poruke Mihajlovića – fudbaler Đenove istrčao na teren…