Ronaldo prešao nestvarnu granicu - četiri gola čudesnog Kristijana (VIDEO)

Kristijano Ronaldo je ispisao istoriju!

Portugalski napadač je na meču protiv Al Vehde postigao jubilarni 500. ligaški gol u karijeri.

Igrao se 21. minut, Ronaldo je dobio loptu u pravo vreme i egzekucija je bila u njegovom stilu – golman nije imao šansu.

Posle VAR provere, gol je priznat, a fudbaler Al Nasra je na veoma emotivan način proslavio jubilej.

Nije se dugo čekalo na novi pogodak, posle 20 minuta je stigla jedna lopta u prostor, a Kristijano je isporučio kaznu. Videlo se koliko se dobro oseća na terenu i da svakog časa može da ponovo zatrese mrežu protivnika.

Nastavio je da melje i u nastavku i čudesnu partiju je potpisao sa još dva gola. Ronaldo je bukvalno sam pobedio protivnka, jer je konačan rezultat bio 4:0 za Al Nasr.

Ovo su prvi golovi Ronalda iz igre otkako je stigao u Saudijsku Arabiju.