Lukić prvencem ukrasio trijumf nad Totenhemom (VIDEO)

Fulam je protiv Totenhema prikazao najboljih 90 minuta od početka sezone i u 29. kolu Premijer lige upisao veliku pobedu na svom terenu 3:0.

Totenhem je imao prilku da eventualnim trijumfom preuzme četvrto mesto vredno Lige šampiona od Aston Vile, ali malo je reći da je podbacio.

Pevci su na Krejven Kotidžu odigrali veoma lošu utakmicu i praktično nisu uspeli da ozbiljnije ugroze rivala.

Fulam je očitao lekciju rivalu. Prvi pogodak delo je Rodriga Munjiza koji je u 42. minutu načeo goste. Sedam minuta kasnije srpski reprezentativac, Saša Lukić se odlično snašao u kaznenom prostoru posle dodavanja Kastanja i smestio loptu u mrežu Vikarija.

Bio je to prvenac Lukića u dresu Fulama posle 14 meseci na Krejven Kotidžu.

Sve je rešeno u 61. minutu kada je Munjiz drugim golom povisio na velikih 3:0.

Do kraja meča Fulam je zadržao veliku prednost i upisao prvi trijumf nad gradskim rivalom posle 11 godina čekanja.