TSC slavio u reviji evrogolova: Novom Pazaru ne pomaže ni het-trik Adema Ljajića (VIDEO)

Fudbaleri TSC-a pobedili su na gostovanju Novi Pazar sa 4:3 u meču 28. kola Superlige Srbije. Utakmica na stadionu kraj Jošanice je obilovala golovima, od kojih su neki bili spektakularni, a čak tri je postigao Adem Ljajić.

SPREMI SE ZA BESPLATNU ZABAVU: Preuzmi BONUS DOBRODOŠLICE OD 5.000 RSD + 100 FREEBET-OVA na Super Heli igri – registruj se na sajtu meridianbet.rs ili putem mobilne aplikacije.

Da će biti uzbudljiv duel najavio je pogotkom Miloš Pantović već u devetom minutu.

Nije se dugo čekalo na odgovor domaćih igrača, koji je usledio već dva minuta kasnije i to na efektan način. Ljajić je kao u najboljim danima matirao šutem iz daljine matirao golmana TSC-a.

Isti igrač je u 15. minutu bio siguran sa bele tačke i tako doneo preokret Novom Pazaru.

Međutim, da se radi o derbiju timova iz gornjeg dela tabele pokazalo se u 24. minutu kada je Aleksandar Ćirković ponovo poravnao rezultat.

Takvo stanje na semaforu ostalo je do odlaska na odmor, a po povratku su viđena tri nova gola, sva tri iz kategorije evrogolova.

Najpre je Ivan Milosavljević u 51. sjajno šutirao sa ivice kaznenog prostora i matirao golmana Novopazaraca.

Isti igrač je četiri minuta kasnije povećao prednost TSC-a lukavim udarcem iz slobodnog udarca.

U sudijskoj nadoknadi Ljajić je još jednom pokazao da poseduje raskošan fudbalski kvalitet i pogotkom iz slobodnjaka je smanjio vođstvo rivala.

Nakon toga je ubrzo usledio poslednji zvižduk arbitra i bodovi su otišli u Bačku Topolu, ali publika u Novom Pazaru je imala šta da vidi.

Damjanović bačen u vatru Turske, da sačuva Konju: Sam si, u džungli – snađi se!