TSC na bod od Partizana, a Lazetić poručuje: Borićemo se do kraja

Fudbaleri TSC-a ostvarili su bitnu pobedu u Kragujevcu i sa 2:0 savladali domaći Radnički.

Izabranici Žarka Lazetića su sada prišli na svega bod zaostatka u odnosu na Partizan, pa nas do kraja sezone očekuje izuzetno uzbudljiva borba za drugu poziciju i plasman u kvalifikacije za Ligu šampiona.

Najbolje kvote za sve sportove samo na Meridianbet.rs

Znali smo da će Radnički usled odlaganja utakmice sa Partizanom imati malo vremena za pripremu današnjeg meča. Zbog toga nam je i bila ideja da u prvih pola sata budemo nešto agresivniji i da na taj način otežemo ekipi Radničkog ulazak u utakmicu. Imali smo tu sreću da smo prvu ozbiljniju šansu na meču pretvorili u gol, što je u velikoj meri usmerilo dalji tok utakmice na našu stranu i dodatno podiglo samopouzdanje igrača. U drugom poluvremenu je Radnički pokušao da nas pritisne, imao je tu jednu dobru priliku koja je mogla da preusmeri utakmicu u njihovom pravcu, ali je srećom po nas nisu iskoristili. Čestitao bih ovim putem mojim igračima na izvanrednoj igri i pobedi. Sama činjenica da smo mi prošle sezone nakon 37 odigranih kola imali saldo od 48 osvojenih bodova, a da sada imamo 49, predstavlja svakako veliki iskorak za nas. Trudićemo se da u nastavku sezone dodatno napredujemo u igri i naravno da nastavimo sa osvajanjem bodova, kako bismo se dodatno približili ekipama iz samog vrha tabele”, izjavio je trener Žarko Lazetić posle pobede.