BIRMANČEVIĆEV TIM ČAŠĆEN: Igrač postigao gol pa zbog provokacije dobio crveni! (VIDEO)

Počele su kvalifikacije za Ligu šampiona i već posle prvog meča imamo kontraverznu odluku. Na meču između Malmea i Vikingura, viđen je crveni karton.

Vezista Vikingura Kristal Mani Ingason isključen je u 39. minutu i tako učinio “medveđu uslugu” svom timu. On je zaradio crveni karton, nakon što je postigao pogodak i provocirao domaće navijače.

Ekipa za koju igraju Veljko Birmančević i Miloš Milojević je upisala veliku pobedu na startu kvalifikacija.

Malme je poveo preko Olsona u 16. minutu, a onda je vezista Vikingura izjednačio rezultat. Gol je postigao na strani gde su “najvatreniji” navijači švedske ekipe, pa je posle postignutnog pogotka proslavom provocirao domaću publiku.

Pošto je već imao žuti karton zbog simuliranja u 29. minutu, sudija Muntean iz Moldavije mu je pokazao drugi žuti karton, što je automatski rezultiralo crvenim.

Sa igračem manje do poluvremena Ola Toivonen je doneo prednost svom timu, a na 3:1 je u 84. minutu povisio Veljko Birmančević. Ipak ostao je u igri Vikingur jer je uspeo da u nadoknadi vremena postigne drugi gol za konačnih 3:2.

INTER DIGAO RUKE OD DIBALE: Svakako smo puni u napadu!

OBAVEZNO POGLEDAJTE: PENALTY CHALLENGE: Aleksandar Ilić Džoker – Realno, pokidaćemo Švajcarsku u Kataru! EP 33