Andrija Živković rešeta na svim frontovima

Fudbaleri PAOK-a su došli do važne pobede na gostovanju Hartsu 2:1 u prvom meču plej-ofa za ulazak u Ligu konferencije.

Škotski klub je došao u prednost preko Šanklanda u devetom minutu, a samo tri minuta kasnije Švab donosi izjednačenje crno-belima iz Soluna.

EKSKLUZIVNO ZA MUNDOBASKET: Registrujete se na ovom linku uz promo kod MSPORT, verifikujte svoj nalog i preuzmite fantastičan BONUS DOBRODOŠLICE u iznosu od 5.000 RSD i to POTPUNO BESPLATNO!

Taj rezultat je bio na snazi sve do 75. minuta, kada je Živković iskoristio pas Murga i doneo pobedu svom timu.

Ovo je peti pogodak za srpskog reprezentativca od početka sezone u svim takmičenjima.