Zvezdo, dovela si zver od napadača! Olajinka upucao najvećeg rivala u Češkoj

Čini se da je Crvena zvezda pogodila u centar kada je u pitanju Piter Olajinka!

Budući napadač crveno-belih godinama je prava zver u dresu Slavije iz Praga što je dokazao i u najvećem derbiju češkog fudbala.

Naime Nierijac je pronašao put do mreže Plzenja u 50. minutu i najavio veliki preokret Slavije koja se sada nalazi korak bliže tituli.

Plzenj je bio bolji rival u prvom poluvremenu zbog čega su imali i prednost od 16. minuta kada je Čori pogodio.

Nepunih pet minuta u nastavku bilo je dovoljno Olajinki da promeni stvari. Iako je bio odlično čuvan i maltene nevidljiv tokom utakmice do tada, sjajno je iskoristio jedan centaršut, oslobodio se čuvara i sa pet metara glavom sproveo loptu u mrežu.

Do potpunog preokreta Slavija je stigla golom Ondreaj Lingra u 76. minutu koji je postavio i konačan rezultat utakmice (2:1).

Šta mislite da li je Olajinka pravi izbor za napad na Ligu šampiona?