GDE GLEDATI EVROBASKET? Svi mečevi na televiziji, evo ko prenosi utakmice Srbije!

Evrobasket groznica počinje – mečeve najboljih selekcija Starog kontinenta možete pratiti na dve televizije.

Prava na prenose imaju Radio televizija Srbije i Sport klub, te će svih 76 utakmica Evropskog prvenstva moći da se prati putem malih ekrana.

Sve mečeve Srbije prenosiće RTS, na čijem programu će se naći i sve utakmice nokaut faze (od osmine finala, pa do borbe za medalju), kao i pojedini susreti iz ostalih grupa.

Utakmice koje ne prenosi RTS možete pronaći na Sport klubu.

Evo i kompletnog rasporeda:

Grupa A

1. septembar

13.30: Španija – Bugarska Sport klub

16.15: Turska – Crna Gora RTS

19.00: Belgija – Gruzija Sport klub

3. septembar

13.30: Crna Gora – Belgija Sport klub

16.15: Bugarska – Turska Sport klub

19.00: Gruzija – Španja Sport klub

4. septembar

13.30: Bugarska – Crna Gora Sport klub

16.15: Španija – Belgija Sport klub

19.00: Turska – Gruzija Sport klub

6. septembar

13.30: Belgija – Turska Sport klub

16.15: Crna Gora – Španija RTS

19.00: Gruzija – Bugarska Sport klub

7. septembar

13.30: Turska – Španija RTS

16.15: Bugarska – Belgija Sport klub

19.00: Gruzija – Crna Gora RTS

Grupa B

1. septembar

14.30: BiH – Mađarska RTS

17.15: Slovenija – Litvanija RTS

20.30: Francuska – Nemačka RTS

3. septembar

14.30: Nemačka – BiH RTS

17.45: Litvanija – Francuska RTS

20.30: Mađarska – Slovenija Sport klub

4. septembar

14.30: Litvanija – Nemačka RTS

17.45: Slovenija – BiH RTS

20.30: Francuska – Mađarska RTS

6. septembar

14.30: BiH – Francuska RTS

17.15: Mađarska – Litvanija Sport klub

20.30: Nemačka – Slovenija Sport klub

7. septembar

14.30: Litvanija – BiH Sport klub

17.15: Francuska – Slovenija RTS

20.30: Mađarska – Nemačka Sport klub

Grupa C

2. septembar

14.15: Ukrajina – Velika Britanija Sport klub

17.00: Hrvatska – Grčka RTS

21.00: Italija – Estonija Sport klub

3. septembar

14.15: Velika Britanija – Hrvatska Sport klub

17.00: Estonija – Ukrajina Sport klub

21.00: Grčka – Italija RTS

5. septembar

14.15: Hrvatska – Estonija RTS

17.00: Velika Britanija – Grčka Sport klub

21.00: Ukrajina – Italija Sport klub

6. septembar

14.15: Estonija – Velika Britanija Sport klub

17.00: Grčka – Ukrajina Sport klub

21.00: Italija – Hrvatska RTS

8. septembar

14.15: Hrvatska – Ukrajina RTS

17.00: Estonija – Grčka RTS

21.00: Velika Britanija – Italija Sport klub

Grupa D

2. septembar

14.00: Izrael – Finska RTS

17.30: Poljska – Češka Sport klub

21.00: Srbija – Holandija RTS

3. septembar

14.00: Finska – Poljska Sport klub

17.30: Češka – Srbija RTS

21.00: Holandija – Izrael Sport klub

5. septembar

14.00: Poljska – Izrael Sport klub

17.30: Češka – Holandija RTS

21.00: Srbija – Finska RTS

6. septembar

14.00: Holandija – Poljska Sport klub

17.30: Finska – Češka Sport klub

21.00: Izrael – Srbija RTS

8. septembar

14.00: Finska – Holandija Sport klub

17.30: Češka – Izrael Sport klub

21.00: Srbija – Poljska RTS

Od osmine finala, pa do finalnog meča svi dueli biće na programu RTS-a.

POSLE PET GODINA ČEKANJA: Počinje Evrobasket, Orlovi idu po zlato!

OBAVEZNO POGLEDAJTE: MUNDIJAL NA DLANU: Upoznaj SAD i osvoji dres! EP07 | Meridian

 

Postavi odgovor