JOŠ JEDAN PREOKRET Volden za četvrtfinale Evrokupa i prvu poziciju!

I košarkaši Partizana napravili su veliki preokret i slavili protiv Virtusa u Bolonji 84:82! Do pobede crno-bele je vodio Kori Volden!

U potpunosti se probudio i pokazao zašto je bio MVP izraelske lige! Postigao je 29 poena u velikoj pobedi, vrednoj četvrtfinala i prvog mesta u grupi!

Partizan je imao i -15 početkom treće četvrtine, sve je ukazivalo na to da je derbi uzeo danak i da će uslediti drugi poraz zaredom, ali…

Ovo je veče preokreta, definitivno.

Malo po malo, strpljivo u napadu, dobrom odbranom, izabranici Andree Trinkijerija su stigli do neizvesne završnice.

A onda – Rade Zagorac!

Iskupio se za Istanbul i meč sa Darušafakom, ukrao je loptu i stigao do lakih poena za vođstvo i pobedu ABA Superkup šampiona.

U poslednjem napadu Miloš Teodosić je promašio za tri poena, pa je slavlje velikog broja gostujućih navijača moglo da počne.

Virtus i Darušafaka će u Istanbulu u direktnoj borbi odlučivati za drugo mesto. A Partizan može da napravi feštu u poslednjem kolu i duelu sa Trentom.

Miloš Teodosić je igrao fantastično, ali nije bilo dovoljno. Postigao je 24 poena i podelio 10 asistencija. Stefan Marković je takođe bio odličan sa 17 poena, ali je odbrana crno-belih bila odlična u drugih 20 minuta.

Teško je Virtus stizao do poena i izglednih situacija, a Volden je na drugoj strani sve pogađao.

I uz Radeta Zagorca doneo drugu pobedu nad italijanskom ekipom.

TRINKIJERI PRED VIRTUS Oni su favoriti za osvajanje, moramo biti mudri

OBAVEZNO POGLEDAJTE – Milan Bard Živadinović: Deki Stanković? Ja sam ga izmislio! Kaubojske lige i tajlandske masaže