Meloun otkrio razloge poraza: Igrali su čvršće

Majk Meloun. trener Denver Nagetsa, oglasio se nakon ubedljivog poraza od Memfisa rezultatom 112:94.

Iskusni košarkaški strateg rešio je odmori Nikolu Jokića u drugom poluvremeu, nakon što su Grizlisi nakon prvih 24 minuta igre ostvarili ubedljivu prednost.

Ukoliko mislite da Denver može do titule u NBA, Meridian vam nudi NAJVEĆU KVOTU – 8,10

Odbrana Memfisa prelomila je ovaj duel. Koliko su bili agresivni na svojoj kože osetio je dvostruki MVP koji je ceo bio u ogrebotinama.

“Nekako su više bili u meču. Igrači su znatno čvršće”, rekao je posle meča Majk Meloun.

Isti utisak imao je i prekaljeni Džef Grin.

“Mislim da su tretirali ovaj meč kao da je u pitanju utakmica plej-ofa. Kada se desi ovako nešto, možete jedino da nastavite i mislite na naredni meč”.

Podsetimo, Denver već peti meč igra vez Erona Gordona koji je jedan od bedema odbrane Nagetsa, a uz to igra svoju najbolju sezonu od dolaska u NBA, pa se i ovde može naći razlog poraza.