NBA zaboravila u svlačionici više od 2,5 milijarde dolara

Čarls Barkli, član Kuće slavnih i verovatno najpopularniji komentator prilika u NBA ligi, nije se štedeo (kao i obično) kada je krenuo sa kritikama na račun timova i igrača nakon poslednjih mečeva ligaškog dela sezone. Naime, ogroman broj najvećih zvezda propustio je poslednje „kolo“ i učinilo utakmice koje su mogle da budu najuzbudljivije – neinteresantnim.

Meridian sport ti donosi NOVI BONUS DOBRODOŠLICE – do 26.000 DINARA uz dva dana igre bez depozita!

Logika timova koji se bore za plej-of je da njihovi lideri treba da se odmore, dok ekipe koje su ostale bez ikakvih šansi odavno žele da završe sezonu sa što lošijim skorom da bi birale visoke pikove.

Tako se došlo do situacije da u poslednjih 15 utakmica, igranih u noći između nedelje i ponedeljka, propusti čak 155 igrača!? Od njih, mnogi imaju status velikih zvezda. Velikih i vrednih.

Naime, ukupna plata igrača koji su propustili poslednje mečeve je nestvarnih 2.526.031.083 dolara! Skraćeno, oko 2,5 milijarde!?

„Odmoriš Vembanjamu, možda. Odmoriš Jokića, Mareja, Gordona. Odmoriš i Lebrona Džejmsa jer ima 102 godine. Ali svi ovi koji su sedeli… To je nepoštovanje“, grmeo je Barkli.

Ovo je definitivno jedan od problema koje bi NBA liga morala da reši u nekom trenutku.

Bonus video:

0 Komentar

    Barkli je sve lepo objasnio, poslednje kolo je neinteresantno zbog tih igrača

    Carls Barkli je lepo sve to objasnio, on je najbolji kritičar NBA lige

    2.5 milijardi je plata igrača koji nisu nastupili u poslednjem mecu pred plej off

    Sramota je ovo ,jer publika i navijaci placaju da gledaju kosarkaske asove…

Postavi odgovor