Kako će u praksi izgledati umanjen kapacitet Arene za Zvezdine navijače

Posle još jedne kazne koju je Evroliga poslala na adresu Crvene zvezde Meridianbet, klub sa Malog Kalemegdana morao je da reaguje. Shodno sankciji u kojoj se kaže da crveno-beli moraju meč 33. kola protiv Efesa da igraju sa umanjenim kapacitetom Beogradske arene, iz Zvezde su poslali saopštenje upućeno navijačima.

Meridian sport te časti – registruj se i osvoji 5.000 dinara za sport i 500 besplatnih spinova!

U obrazloženju kazne Evrolige, gde piše da mora da bude 20 odsto manje ispunjena dvorana, ističe se i koji će sektori biti zatvoreni za utakmicu u petak:

Tribina A (sektori 218 desno, 219, 220, 221 levo)

Tribina D (sektori 223 desno, 224, 225 i 226 levo). Takođe, zatvoreni su sektori 208, 209 i 210 tribina B i navijačka tribina B (na grafičkom prikazu zatvoreni sektori označeni su crvenom bojom);

Zbog toga, raspored ulaska u Arenu za pojedine sektore promenjen je i obavljaće se na sledeći način:

Sezonske karte za Tribinu A, Tribinu D i Tribinu B u petak ulaze na ULAZ ISTOK (bočno) i biće smešteni na sledeći način:

Tribina A i Tribina D ulaze na ULAZ ISTOK sektori – NIVO 400 (411, 412, 413)

TRIBINA B i NAVIJAČKA TRIBINA pozicionirani su na Nivou 400 na severnoj strani (iza klupa za igrače). Sezonske karte za Tribinu B i navijačke karte ulaze takođe na ULAZ ISTOK.

Vlasnici sezonskih karata za sektore 421, 422 i 423, ulaze kao i do sada (ULAZ SEVER) i za njih su namenjeni sektori 430, 431 i 432.

MAPA Efes Sezonske2 1

„Crvena zvezda Meridianbet pred ovu važnu utakmicu još jednom apeluje na sve koji se budu našli u petak u Beogradskoj Areni da navijaju sportski, fer i korektno, bez vređanja bilo koga, bez bilo kakvog ubacivanja ikakvih predmeta u teren, bez korišćenja lasera…zbog čega smo do sada u ovoj sezoni platili enormnu sumu novca na kazne i dočekujemo ovu važnu utakmicu bez pune hale“, piše u saopštenju.

Bonus video:

6 Komentara

    EL je jos jednom pokazala kako nema pojma niocemu i kako ne poštuje Zvezdu

    Pa mnogo mesta ostaće uskraćeni navijači zvezde nazalost

    Ma ne znaci nista,samo mi da dobijemo ovaj mec je bitno

    Znaci da cemo morati mnogo vise i jace da navijamo!

    Znao sam da ce da nas kazne zbog svega protiv Reala!

    Na žalost nikako da apeli Zvezde ka navijačima urode plodom, sad bi nam bilo najvažnije da nam tribine budu pune navijača.

Postavi odgovor