Završnica bez svetskih šampionki: Podeljene sve karte za Fajnal-ejt, poslednju ugrabila Amerika

Poslednju kartu za završni turnir Lige nacija ugrabila je Amerika.

Pobedom protiv Kanade – 3:2 došla je do sedam trijumfa i 19 bodova, što je u ovom trenutku bilo dovoljno za overu prolaska dalje.

Meridian sport ti donosi BONUS DOBRODOŠLICE – do 6.500 DINARA uz dva dana igre bez depozita!

Sada su poznati svi učesnici Fajnal-ejta u Lođu. Pored domaće selekcije Poljske, za trofej u Ligi nacija boriće se Brazil, Italija, Japan, Turska, Kina, Amerika i Nemačka.

I ovog puta neće biti Srbije u borbi za medalju. Još jedna završnica će proći bez svetskih šampionki.

Naše devojke su na prva dva turnira imale skor 0-8, a na poslednjem su uspele malo da poprave učinak i izbegnu poslednje mesto koje vodi u Zlatnu ligu naredne godine.

U dosadašnih sedam izdanja ovog takmičenja Srbija je dva puta stigla do završnice – 2018. godine kada je bila peta i 2022. kada je uzeta jedina medalja – bronzana.

Пласман обезедио Sofascore

Bonus video:

Postavi odgovor