VELIKO POJAČANJE ZA BUDUĆNOST Edžim stigao u Podgoricu!

Košarkaški klub Budućnost doveo je veliko pojačanje. U pitanju je Melvin Edžim koji je napustio u Unikahu i stigao u Podgoricu.

Nigerijac sa kandskim pasošem je došao u Budućnost kao slobodan igrač i nema sumnje da će predstavljati ogromno pojačanje za ekipu Petra Mijovića.

Edžim je prošle sezone u Evrokupu beležio 7,7 poena i 3,9 skoka po meču, dok je u ACB ligi imao prosek od 5,9 poena i 2,9 skokova po utakmici.

Ovaj 29-godišnji košarkaš ima veliko iskustvo igranja u Evrokupu, takmičenju u kojem će se nadmetati Podgoričani naredne sezone.

On je u Evokupu igrao za Uniks, Romu i Unikahu, a branio je još i boje Venecije.

TRANSFER BOMBA Volden iz Partizana prelazi u Zvezdu!

OBAVEZNO POGLEDAJTE: Vojvodina – Partizan 2:2 (4:2) | Pehar ide u Novi Sad ! Lalatović i igrači u transu!

9 Komentara

    Odlično pojačanje za crnogorce, biće im od velikog značaja.

    Ništa specijalno slabi su i dalje za Aba!

    Kojim čudom je završio u ekipu budućnosti, mnogo ali mnogo dobar igrač.

    Odlicno je ovo pojacanje za njih, ali trebaju jos ovakvih da bi nesto uradili sledece sezone. Neki se i bolje pojacavaju u ovom trenutku

    Deluje da su napravili dobar posao….

    Lep transver,pametan rekla bih,on je iskusan igrac…

    Ko zna koliko dobar ugovor je dobio kada je dosao kao slobodni igrac

    Dobro pojacanje za buducnost, ima da gaze sledece sezone

Postavi odgovor