Defanzivac Mančester sitija Nejtan Ake se vratio u Englesku, posle povrede u nacionalnom timu Holandije.
“Oranje” je odigralo nerešeno (1:1) sa Španijom, a Ake je na terenu bio samo pet minuta. Povredio je mišić, i procenjeno je da je najbolje da se odmah vrati na Ostrvo.
Ake je ovog leta stigao u Siti, a plaćen je Bornmutu 45 miliona evra. Igrao je u šest ovosezonskih utakmica za “građane”.
Sitiju ove sezone u Premijer ligi ne ide najbolje, pošto je u sedam utakmica osvojio “samo” 12 bodova. To je malo za tim za koji se na početku sezone pričalo da je jedini sposoban da svrgne Liverpul sa trona. Na desetom su mestu u Premijer ligi, a posle pauze (21. novembar) očekuje ih gostovanje Totenhemu.
MIHAJLOVIĆ OTVORIO DUŠU: O leukemiji, rasizmu, Arkanu…
OBAVEZNO POGLEDAJTE: SRBIJA – ŠKOTSKA | Fudbalski kutak: Udarac iz ugla #28



wulfy
Nikakve vajde od njega…
Bambino
Tek sad neće City igrati kako se od njih očekuje
Flaki
Povreda u nezgodnom trenutku..nadam se da ce se brzo oporaviti i staviti se na raspolaganje Gvardioli.
Nidza007
Zelim mu brz oporavak.. Ova Liga nacije uopste nije trebalo da se odrzava, samo se igraci nepotrebno trose i povredjuju.
hrcak887
uzas,plus korona i sve sto se desava…
Poppy
Nadam da se da nije nesto ozbiljnije i da nece imati predugu pauzu
Teemo
Gvardiola naredio da se vrari dok jos moze da hoda