Predsednik Juventusa Andrea Anjeli uzvratio je Paulu Dibali vezano za pregovore o nastavlju saradnje.
Argentinac je protiv Đenove dao prvi gol ove sezone u Seriji A, a posle toga je rekao da i dalje čeka da mu uprava Juventusa ponudi nastavak saradnje.
-Moj agent je u Torinu već dugo i još ga nisu pozvali. Razočaram se kada slušam o investicijama. Bilo bi bolje da se kaže istina, jer kada se priča o ciframa, navijači se okreće protiv mene. A ja volim Juventus – rekao je Dibala, a usledio je ekspresan odgovor.
-Čuo sam šta je rekao, to je deo mog posla – rekao je Anjeli tokom dodele Tutosport nagrada “Zlatni dečko” u Torinu.
-Dobra vest je da je dao gol. Paulo je imao težak period kada je imao koronu. Čuo sam da voli Juventus, i to mu se uzvraća. Vidimo ga kao kapitena u budućnosti. Znam da je već dobio ponudu po kojoj bi bio među 20 najplaćenijih fudbalera Evrope. Jedva čekamo njegov odgovor, ali je mnogo važniji njegov odgovor na terenu. Mi želimo da bude među pet najboljih u Evropi. On trenutno to nije, i dobro je svestan toga – zaključio je prvi čovek Juventusa.
Postojeći ugovor ističe u junu 2022. godine.
TUMBA PRODUŽIO SPISAK: Još jedan “nedovoljno dobar” selektor!
OBAVEZNO POGLEDAJTE: Dejan Nedić: Iskrenost je moja najveća vrlina! | MOJ UGAO #06



Flaki
Dibala sasvim prosecan fudbaler i ne zasluzuje tu cenu koja se pominje za njega.
maska88
Mlad je i ima vremena da bude bolji,nekada je triger prelazak u drugi klub,kao promena sredine ili izazov 🙂
Ivko469
Da vidimo na koliko ce produziti ugovor,a mozda mu neko ponudi bolje uslove do tada.
Familija0
A nekad sam gotivio Dibaly,sad je postao ocajan i odbojan.Zasluzi majtore ugovor da dobijes,svaku 5 utakmicu igras dobro!
RajaGaja
Presdsednik kluba Juventus je dobro rekao da se prvo treba dokazati na terenu jos neko vreme…