Trener Totenhema Žoze Murinjo komentarisao je poraz svoje ekipe od Lestera, u 14. kolu Premijer lige.

Murinjo je na svoj način analizirao kako je sudija odradio svoj posao na meču između Totenhema i Lestera.
-Bili smo loši, ali bio je i sudija. Najupečatljiviji trenutak prvog poluvremena je bio kada smo skrivili penal. U nastavku utakmice smo stvorili nekoliko šansi, nismo postigli gol, šta da se radi to je fudbal- rekao je Portugalac za Sportklub.
Žoze Murinjo je dodao da je ovo samo jedna u nizu utakmica.
-Ovo je samo jedna od utakmica, okrećemo se sledećoj. Ova utakmica ništa ne odlučuje- zaključio je Murinjo.
FUDBALSKI KUTAK Milan ili Zvezda? Odgovor je tu!
Obavezno pogledajte:DRAGOSLAV ŠEKULARAC | DRUGA ZVEZDINA ZVEZDA | Priče iz kraja #15



Flaki
Morao je i Totenhem nekada da poklekne da izgubi…nisam verovao da ce da izgube tako lako.
Nidza007
Svi znamo da su sudije uvek glavni krivci, to nije nista novo.. Ali Totenhem je mogao mnogo bolje da igra i da ne pravi tolike greske.
DI MARIA
Moze da prica šta god hoce ,LISICE su zasluzeno pobedile u ovoj utakmici .
Serđo
Sudije su krive, niko drugi! 😀