Musa Dembele se onesvestio na treningu Atletiko Madrida.
Kao što se vidi na snimku, napadač “jorgandžija” je u jednom trenutku samo pao na zemlju bez svesti. Odmah su pritrčali saigrači, kao i lekar koji ga je okrenuo na stranu, kako se ne bi ugušio jezikom.
Bila su spremna i nosila, ali se srećom pridigao i uz pomoć saigrača odšetao do ambulantnih kola. Kako prenosi radio Marka, pao mu je pritisak i zbog toga se onesvestio.
Pogledajte ovu dramatičnu scenu, iz drugog ugla, kada Dembele izlazi sa terena.
Dembele (24) je zvanično igrač Liona, ali je trenutno na pozajmicu u Atletiku. Od januara, kada je došao, u La Ligi odigrao je samo dve utakmice, kao i dve u okviru Lige šampiona, u oba duela osmine finala sa Čelsijem.
Atletiko je trenutno vodeći tim na tabeli La Lige sa 66 bodova iz 28 utakmica. Najbliži pratilac, Barselona ima četiri manje. Real ima 60.
RAPORT IZ STARE PAZOVE: Pogledajte šta su “orlovi” radili na današnjem treningu (VIDEO)
OBAVEZNO POGLEDAJTE: Fudbalski kviz | EP 32 – Testiraj znanje! POGODI FUDBALERA



Dzingiskan
Nemaju mira ni na treninzima,tuga
Cile
Daj Bože da je samo pritisak u pitanju!
Maras!!!
Auuu ovo nije ni malo naivno!Treba proveriti sve,nije ovo za zezanje!
Poppy
Zao mi je sto mu se to desilo. Ovim padom je sebe mogao bas povrediti! Ipak, drago mi je sto nije nista ozbiljno
Doca
Svr ima s oje razloge,bilje d aob proveri lepo ceo organizam.
Teemo
Nadam se da nije nista ozbiljnije vec samo nesvestica koja se javila padom pritiska. Na srecu padanje u nesvet je cesta stvar kod ljudi pa samim tim nema mesta za dizanje prevelike panikem
Zofa
Nadam se da nije nista ozbiljno i da je bilo samo trenutno, Dembele je odlican igrac i steta bi bilo da zbog zalisaka srcanih mora da zavrsi karijeru
Somi
Strasne cene na treningu ATM, samo da se brzo oporavi🙏
palasio
ma idi bre,jos kad ga vidis da ovako cima nogom a nije pri svesti,samo da se najezis,nedao bog nikom,sreca pa nije nista ozbilno,strasno