DRAMA, SAMO JE PAO: Dembele se onesvestio na treningu Atletika (VIDEO)

Musa Dembele se onesvestio na treningu Atletiko Madrida.

Kao što se vidi na snimku, napadač “jorgandžija” je u jednom trenutku samo pao na zemlju bez svesti. Odmah su pritrčali saigrači, kao i lekar koji ga je okrenuo na stranu, kako se ne bi ugušio jezikom.

Bila su spremna i nosila, ali se srećom pridigao i uz pomoć saigrača odšetao do ambulantnih kola. Kako prenosi radio Marka, pao mu je pritisak i zbog toga se onesvestio.

Pogledajte ovu dramatičnu scenu, iz drugog ugla, kada Dembele izlazi sa terena.

Dembele (24) je zvanično igrač Liona, ali je trenutno na pozajmicu u Atletiku. Od januara, kada je došao, u La Ligi odigrao je samo dve utakmice, kao i dve u okviru Lige šampiona, u oba duela osmine finala sa Čelsijem.

Atletiko je trenutno vodeći tim na tabeli La Lige sa 66 bodova iz 28 utakmica. Najbliži pratilac, Barselona ima četiri manje. Real ima 60.

RAPORT IZ STARE PAZOVE: Pogledajte šta su “orlovi” radili na današnjem treningu (VIDEO)

OBAVEZNO POGLEDAJTE: Fudbalski kviz | EP 32 – Testiraj znanje! POGODI FUDBALERA

9 Komentara

    Nemaju mira ni na treninzima,tuga

    Daj Bože da je samo pritisak u pitanju!

    Auuu ovo nije ni malo naivno!Treba proveriti sve,nije ovo za zezanje!

    Zao mi je sto mu se to desilo. Ovim padom je sebe mogao bas povrediti! Ipak, drago mi je sto nije nista ozbiljno

    Svr ima s oje razloge,bilje d aob proveri lepo ceo organizam.

    Nadam se da nije nista ozbiljnije vec samo nesvestica koja se javila padom pritiska. Na srecu padanje u nesvet je cesta stvar kod ljudi pa samim tim nema mesta za dizanje prevelike panikem

    Nadam se da nije nista ozbiljno i da je bilo samo trenutno, Dembele je odlican igrac i steta bi bilo da zbog zalisaka srcanih mora da zavrsi karijeru

    Strasne cene na treningu ATM, samo da se brzo oporavi🙏

    ma idi bre,jos kad ga vidis da ovako cima nogom a nije pri svesti,samo da se najezis,nedao bog nikom,sreca pa nije nista ozbilno,strasno

Postavi odgovor