Crvena zvezda je skoro sigurno obezbedila novu tituklu u Super ligi Srbije, igraće u finalu Kupa sa Partizanom, a izvesna su i dva pojačanja za sezonu pred nama.
I to velika pojačanja. Reč je o dvojici Aleksandara, Dragoviću i Prijoviću.
Kako prenose srpski sportski mediji, Dragović se usmeno dogovorio sa generalnim direktorom crveno-belih, Zvezdanom Terzićem o saradnji koja će biti ozvaničena u predstojećem prelaznom roku. O transferu Dragovića se odavno priča, a ni on sam nije krio želju da dođe u Ljutice Bogdana.

Ali, kao što je rečeno neće doći samo (sadašnji) štoper Bajera iz Leverkuzena, već i iskusni napadač. Prijović je trenutno član Al Itihada, lični uslovi su dogovoreni, ali ostaje da se okonča saradnja sa klubom iz Saudijske Arabije.
Tako bi u narednim mesecima, Zvezda trebalo da dobije zvučna pojačanja, kako i u prvoj tako i u poslednjoj liniji, i to sa igračima sa reprezentativnim iskustvom.

Prijović je igrao za nacionalni tim Srbije, dok je Dragović aktuelni član reprezentacije Austrije. Biće i deo tima koji će učestvovati na predstojećem Evropskom prvenstvu.
Poznato gde se održava finale Kupa Srbije!
OBAVEZNO POGLEDAJTE: NAJBOLJI MMA BORCI U FLYWEIGHT KATEGORIJI | Meridian Sport TV



Gandalf
Radovacemo se kad potpisu!Novinari toliko o tome pisu pre ,da kad se transfer i dogodi,to se vise i ne pominje! Crvenu Zvezdu cekaju dve krune i to je ono cemu se nadamo!!!!
Srki
Živi bili pa videli, ima vremena (par meseci).
jumanji
Da vidimo da li ce imati da ih plate,sumnjam da ce lako pristati.
Di maria
To su još uvek price ,pričalo se i ranije o njima pa ništa , voleo bih da je ovo istina i da stvarno dodju u Zvezdu to bi bila prava pojačanja
Bababanana
Moguce,samo je pitanje koliko bi se trudili u nasem timu.
Djole
“Samo” potpisi! Radovaću se tek kad potpišu.