Trener Partizana Aleksandar Stanojević je prokomentarisao i slučaj u vezi sa Crvenom zvezdom i selektorom Srbije Draganom Stojkovićem Piksijem.
Povod je bilo saopštenje “večitog” rivala na njegov račun, a Piksi je odgovorio najavom tužbe. Stanojević za sad nije dao svoj mišljenje, nego se osvrnuo ka drugim stvarima.
– Ne bežim od komentara i reći ću. Sad ne bih rekao. Želeo bih da dam značaj ovoj srpskoj fudbalskoj priči, gde imate dva predstavnika u Evropi, igrate fantastične utakmice. Reći ću ja šta mislim neki drugi put, dajte da malo afirmišemo Srbiju i ovaj naš fudbal. Da budemo ponosni na ova dva kluba koja igraju proleće. ‘Ajmo malo da gledamo pozitivno. Ima vremena, pričaćemo o svemu – izjavio je Stanojević.
Pored toga, trener Partizana je na konferenciji govorio o drugim temama, kao što su povratak na teren novopridošlog Ljubomira Fejse, kao i o očekivanjima pred susret sa Fejenordom.
Partizan u četvrtak dočekuje ekipu iz Holandije od 18.45, u prvom meču osmine finala Lige konferencija.
STANOJEVIĆ SE NALJUTIO: Pa, nisam ja rijaliti trener, ovde smo da pričamo ozbiljno! (VIDEO)
OBAVEZNO POGLEDAJTE: FMP Meridian – SC Derby 76:85 | STEFANOVIĆ: „Nikako da ugrabimo tu jednu pobedu“



andrijana
Umesto da lepo sarađuju, da pomažu jedni druge maksimalno koliko mogu oni se svađaju, prepucavaju a sad će i da se razvlače po sudovima ali mi sa druge strane ništa nije čudno ipak je to normalno kod nas srba.
brka284
Ne vidim poentu u ovom tekstu,ak onemaju posla bolje da ne pricaju nebuloze.
marta
Taj sukob je apsolutno bespotreban i može samo da nanese štetu srpskom fudbalu.