Džejmi Vardi baš nema sreće ove sezone i ponovo će usled povrede biti odsutan sa terena u narednih nekoliko nedelja!
Engleski fudbaler neće pomoći svojoj ekipi na duelu sa Renom u okviru osmine finala Lige Evrope, potvrdio je Brendan Rodžers.
Iskusni napadač zadobio je udarac u koleno na meču Premijer lige sa Lidsom prošle subote.
– Džejmi je dobio udarac u koleno, ali nadamo se da će uspeti da se oporavi u naredne tri do četiri nedelje. U svakom slučaju neće moći da nam pomogne u predstojećim utakmicama. Velika šteta i nedostatak za našu ekipu – izjavio je trener Lestera.
Problem za “Lisice” biće i odsustvo Fofane usled koronavirusa.
Podsetimo, Vardi je najbolji strelac svoje ekipe sa 12 golova u svim takmičenjima, od čega je deset postigao u PL, te će ovo biti ozbiljan hendikep za bivšeg šampiona Engleske.
HALANDA MENJA SRBIN?! Na pomolu trampa iz koje bi oba kluba profitirala!
OBAVEZNO POGLEDAJTE: FMP Meridian – SC Derby 76:85 | STEFANOVIĆ: „Nikako da ugrabimo tu jednu pobedu“



mia
Ovo će im napraviti velike probleme za utakmice koje dolaze
angelina
Taman što su dočekali da se vrati u tim a on zadobio novu povredu, sreća pa će ovog puta pauza biti kraća.
filip
Sta je tu je. Mora Lester dalje i tako u ovim odlucujucim borbama da krene bez Vardija
lena
To su igrači koji nisu spremni i zato dolazi do povreda.Moraju da nadju zamenu
Naruto
Ma kakve su to price,najboljima se desi povreda,pogotovo ako se ne istezu a cesto preforsiraju.
bogdan
Videcemo koliko ce biti na pauzi…
todor
Morace Lester ubrzo novog spica da trazi
nikola
Stižu ga godine, nije kao pre