ENGLESKA OSLABLJENA ZA LIGU NACIJA: Foden pozitivan na koronavirus!

Fudbalska reprezentacija Engleske je oslabljena pred predstojeće mečeve Lige nacija, pošto je Fil Foden odstranjen iz sastava jer je dobio pozitivan nalaz na koronavirus.

Ofanzivni vezista Mančester sitija je napustio trening kamp reprezentacije i neće biti na raspolaganju selektoru Geretu Sautgejtu sa mečeve protiv Mađarske i Nemačke.

– Fil Foden je pozitivan na korona virus, i morao je da nas napusti. Nadamo se da će biti spreman kada se vratimo sa gostovanja Nemačkoj. To će zavisiti od njegovih simptoma i njegovog respiratornog kapaciteta. Svako reaguje drugačije – izjavio je Sautgejt.

Engleska će u prva dva kola Lige nacije gostovati, prvo Mađarskoj u subotu, a potom Nemačkoj u utorak.

U trećem i četvrtom kolu, Engleska će 11. juna dočekati Nemačku, a zatim 14. juna ugostiti Mađarsku.

KONTE DOVODI BIVŠEG UČENIKA: Bastoni blizu prelaska Totenhem!

OBAVEZNO POGLEDAJTE: Vaso Bakočević: Novi protivnik, Fight Company, YouTube kanal… – Sport Fokus EP49

 

6 Komentara

    Zar jos uvek ta jeziva vest kosi igrace i ne dozvoljava da se da maksimum….

    Ovo je fora samo da bi odmorio i da ne igra…

    Nebitno takmicenje tako da briga ga…

    Na koronu zar to još postoji stvarno ..Bože sacuvaj ..

Postavi odgovor