UZBUNA U BUKUREŠTU Bivši napadač Zvezde ima problema sa srcem

Nekadašnji špic Crvene zvezde, sada fudbaler Dinama iz Bukurešta Slavko Perović otkriveno je da ima problema sa srcem.

Igrao je na Marakani, ali i za Napredak, Rad i brojne turske klubove.

Početkom jula je Slavko Perović prešao u Dinamo iz Bukurešta i sada se neočekivano našao u ozbiljnoj situaciji.

Naime, on je prošao medicinske preglede u novom klubu i sve je bilo u redu.

Dobio je dozvolu da igra, upisao je 29 minuta u porazu 0:5 od Vitorula, ali se onda pojavili određeni kardiološki problemi.

MERIDIAN SELEKTOR – SKRATI SPISAK Izaberi idealnih 12 i osvoji vredne nagrade!

Kako prenose rumunski mediji, Perović se zato pre nekoliko dana vratio u Srbiju na detaljnije preglede. Navodno, radi se o problemu na srčanom mišiću.

Njegovi problemi dodatno su upalili alarm u Bukureštu. Sve se dešava nekoliko dana posle infarkta koji je doživeo trenera Dinama Eugen Neagoe usred utakmice.

Situacija u Dinamu je toliko eskalirala da je, navodno, došlo do pojedinih optužbi protiv klupskog lekara.

Kako bilo, nadamo se da će Slavko Perović pobediti i ovaj put, i želimo mu brz oporavak i povratak na teren.

FUDBAL UKRATKO Trener se probudio posle infarkta i prvo upitao…

SVETISLAV PEŠIĆ MERIDIAN TV EKSKLUZIVNO Od ćevapa do zlata i Indijanapolisa

Postavi odgovor