Navijači Rumunije su izbačeni sastadiona “Fadilj Vokri” u Prištini, a prethodno su i napadnuti pošto su skandirali “Kosovo je Srbija”.
Rumuni su doputovali u tzv. Kosovo na meč trećeg kola kvalifikacija za Evropskog prvenstvo.
Utakmica nije bila puno atraktivna i završena je rezultatom 0:0, ali dešavanjana kraju susreta koja su zadesila gostujuće navijače su katastrofalna. Grupa navijača iz Rumunije, države koja ne priznaje nezavisnost Kosova, počela da skandira “Kosovo je Srbija”.
EKSKLUZIVNO – registruj se i osvoji do 120.000 RSD bonusa na uplatu prvog depozita
Oni su vrlo brzo potom napadnuti od pripadnika obezbeđenja na prištinskom stadionu, a potom i izbačeni sa istog. Zbog ovoga bi rumunski savez mogao da se nađe u problemu pred UEFA, a kako je sve izgledalo pogledajte u prilogu.
BONUS VIDEO:



Srbin
Bravo za braću iz Rumunije i neizmerno im HVALA!!!
Danilo
Čudi me da su im uopšte i dozvolili da dođu s obzirom na njihov stav u vezi sa Kosovom