TOMIĆ I DOBRIĆ: Čvrsto i koncentrisano protiv "dužnika" Primorske

Košarkaši Crvene zvezde u prvom kolu nove sezone ABA lige dočekuju Primorsku, koja joj je “dužnik” već na početku takmičenja.

Slovenački tim iznenađujuće je eliminisao Zvezdu u ABA Superkupu.

Trener crveno-belih Milan Tomić rekao je da ovaj put ne sme biti opuštanja i poziva na maksimalnu koncentraciju.

– Već smo se susreli sa Primorskom i videli da je u pitanju iskusna, čvrsta i dobra ekipa. Pristup za ovu utakmicu zato mora da bude potpuno drugačiji, sa maksimalnom koncentracijom i angažmanom svih. Samo tako možemo do početnih bodova u ABA ligi – poručio je Tomić.

Susret Crvena zvezda – Primorska na programu je u nedelju u 20 časova.

zvezda primorska kkcz
(FOTO: KK Crvena zvezda)

Prvotimac Ognjen Dobrić istog je mišljenja kao i njegov trener.

– Već smo se sastali sa Primorskom, u pitanju je iskusna, dobra ekipa, u kojoj se zna ko šta radi, čvrsta u odbrani i koja je uigrana jer je, uz nekoliko promena u sastavu, već duže vreme na okupu.

Poučeni iskustvom iz prve utakmice, moramo da igramo vrlo čvrsto, da sprovedemo iz svlačionice sve dogovore na teren. Važno nam je da krenemo dobro u ABA ligi – jasan je Dobrić.

Utakmica će biti odigrana pred ograničenim brojem gledalaca, a Tomić će moći da računa na sve igrače osim na Ognjena Kuzmića.

OBAVEZNO POGLEDAJTE Kuzmić prvi put na terenu, Odžo i ćevapi, Čović u Evroligi, Pionir VS Arena

Postavi odgovor