Arteta ljut zbog poraza: Odigrali smo najgoru utakmicu u sezoni

Trener Arsenala Mikel Arteta je izneo utiske posle poraza od Fulama.

“Težak i tužan dan. Pre tri dana izgubili smo utakmicu koju je trebalo da pobedimo, a danas smo odigrali najlošiju utakmicu sezone. Nismo uspevali da se nametnemo, nismo dovoljno pretili. Jednostavno, nije bilo dobro i nismo zaslužili pobedu”, rekao je Arteta.

Sa dva kiksa Arsenal je propustio priliku da se popne na vrh tabele.

“Imali smo priliku da godinu završimo na prvom mestu na tabeli, a ovo je zaista loš osećaj. Ako budemo igrali kao prethodnih 19 utakmica bićemo na vrhu. Ako budemo igrali kao danas nećemo biti nigde.”

EKSKLUZIVNO: Preuzmi najveći BONUS DOBRODOŠLICE OD 5.000 RSD + 10 POKLON WIN&GO RUNDI potpuno besplatno – registruj se na sajtu meridianbet.rs ili putem mobilne aplikacije.

BONUS VIDEO:

6 Komentara

    Nemaju ljudi napadaca,Zezus je daleko od kvaliteta za Arsenal jednostavno!

    Cudo da prizna on,obicno su drugi krivi uvek a nikad oni!

    Ovi bodovi mogu mbogo da ih koštaju i ako ima da se igra još mnogo

    Morace nešto da menjaju jer ovakvi kiksevi lako mogu da ih koštaju titule

    Nisi davno odigrali ovako los mec ali generalno u padu su forme i to je problem

Postavi odgovor