Predsednik Zvezde oduševljen Milojevićem: Važno je da ekipa ulazi u formu, ciljevi su isti - prvo mesto u Superligi i Kup Srbije

Predsednik Crvene zvezde, Svetozar Mijailović, ne krije radost zbog maksimalnog učinka od dolaska Vladana Milojevića na mesto stratega crveno-belih, zbog čega se u Ljutice Bogdana i ove godine očekuje titula.

Aktuelni prvak Srbije nalazi se na bod zaostatka u odnosu na večitog rivala, ekipu Partizana, ali kako se bliži derbi situacija na tabeli bi mogla da se promeni.

Milojević je verovatno trener Zvezde koji je imao najviše uspeha na evropskoj sceni zbog čega uživa veliko poverenje čelnih ljudi u klubu.

Iskusni strateg je na poverenje odgovorio pobedama protiv Voždovca (2:1), zatim protiv Novog Pazara (3:0) i Čukaričkog (3:0).

Odlična reakcija igrača na novog trenera posebno je obradovala Mijailovića.

Odlično je sve što smo dosad uradili. Važno je da ekipa ulazi u formu, zalaganje i dobar rad uočljivi su na svakom meču i treningu. Očigledno je da idemo uzlaznom linijom. Najbitnije je da postižemo golove i pobeđujemo. Rezultati su jedino merilo uspešnosti, sve drugo je neka pretpostavka. Ciljevi ostaju isti – prvo mesto u Superligi i Kup Srbije, do njih možemo samo pobedama“, rekao je prvi čovek crveno-belih za “Sportski žurnal”.

Milojević je razdrmao veliki broj igrača dolaskom, a među njima su Kanga i Endiaj.

“Drugi neka ocenjuju pojedinačno igrače. Bitno je da tim funkcioniše. Svaki trening je jako dobro organizovan i sistematičan, insistira se na uklanjanju nedostataka sa mečeva kroz trenažne procese”, kratak je Mijailović.

Zvezda u sledećem kolu gostuje TSC-u, a potom ih očekuje večiti derbi koji je zakazan za 9. mart kada će se potencijalno odlučivati pitanje šampiona Srbije.

EKSKLUZIVNO: Preuzmi najveći BONUS DOBRODOŠLICE OD 5.000 RSD + 10 POKLON WIN&GO RUNDI potpuno besplatno – registruj se na sajtu meridianbet.rs ili putem mobilne aplikacije.

BONUS VIDEO:

6 Komentara

    Od kako je došao, vidi se napradak ekipe po meni on je čovek koji najbolje vodi Zvezdu.

    Miloje je uneo red i disciplinu,vidi se da mu stranci veruju

    Toza i dalje misli da je Tito ziv,a predsednik je Zvezde hahaha

    Cak je i Serif poceo da igra dobro i da pogadja mrezu

    Digla se ekipa to je sigurno,mnogo bolje igraju

    Hahahaha zar nije pricao da je Bahar najbolji

Postavi odgovor