Simeone veruje povređenom defanzivcu: Aspilikueta na Vandi do 2025. godine

Atletiko je samoinicijativno aktivirao opciju produžetka ugovora sa Sesarom Aspilikuetom do 2025. godine, prenosi španska Marka.

Samoinicijativno, jer defanzivac nije ispunio stavke iz ugovora za automatsko produženje nastavka saradnje.

Razlog tome je višemesečno odsustvo 34-godišnjeg fudbalera usled povreda, ali Madriđani žele da mu pošalju poruku kako računaju na njega posle oporavka koji se očekuje za oko dva meseca.

EKSKLUZIVNO: Preuzmi najveći BONUS DOBRODOŠLICE OD 5.000 RSD + 10 POKLON WIN&GO RUNDI potpuno besplatno – registruj se na sajtu meridianbet.rs ili putem mobilne aplikacije.

Do povrede meniskusa Aspilikueta je odigrao 22 meča u aktuelnoj sezoni za Jorgandžije, na terenu je proveo skoro 1.200 minuta i bila bi ta brojka sigurno još veća da nije bilo tog peha.

Dijego Simeone veoma ceni doprinos bivšeg igrača Čelsija i Olimpika iz Marseja, iako nije među najstandardnijim igračim u timu sa Vande Metropolitano.

U Atletiku su želeli da igrač ima brigu manje u teškim trenucima i da mu obezbede mogućnost da se u potpunosti posveti oporavku.

Važne vesti za Partizan: Zahid više nije stranac

BONUS VIDEO:

4 Komentara

    Videcemo kolilo moze kad se oporavi,ipak je u poznim igrackim godinama

    Bravo za Jorgandzije,stvarno je vazno da ga blindiraju

    Veruju Aspilikueti,a kako i ne bi,ima bas veliko iskustvo

    Pošteno sa njihove strane, dugo je u klubu i zaslužio je da ostane tu posle pauze i takve povrede, jedino sto nam ostaje da vidimo kako će igrati posle oporavka

Postavi odgovor