Ale poništio De Pola i Lina i najavio spektakl u Dortmundu!

Umesto rutinske pobede – strepnja!

Fudbaleri Atletiko Madrida dočekali su Borusiju Dortmund u prvom meču četvrtfinala Lige šampiona i slavili – 2:1 (2:0).

SPREMI SE ZA BESPLATNU ZABAVU: Preuzmi BONUS DOBRODOŠLICE OD 5.000 RSD + 100 FREEBET-OVA na Super Heli igri – registruj se na sajtu meridianbet.rsili putem mobilne aplikacije.

Ipak, zadovoljni mogu da budu i gosti, koji su golom Alea u finišu meča došli do na kraju dobrog rezultata pred revanš za šest dana u Nemačkoj.

Rodrigo de Pol je već u 4. minutu razgalio domaće navijače, kada je doveo Atletiko u vođstvo, a Lino na isteku pola sata igre duplirao prednost. Činilo se tada da će Madriđani imati lak zadatak, međutim, probudio se Dortmund u nastavku i počeo da preti domaćinima.

Prvi kontakt je čudo… Ćavijevi džokeri za PSŽ elektrošokeri

Iskoristio je nalet Sebastijan Ale u 84. minutu i utišao Vanda Metropolitanu, kada je na pas Branta matirao Oblaka, a samo tri minuta kasnije je moglo da dođe i do izjednačenja.

Naime, Gitens je šutirao sa distance, a lopta na putu do gola zakačila fudbalera domaćih i “opalila” po prečki za uzdahe olakšanja mnogobrojne domaće publike.

Bilo kako bilo, rezultat od 2:1 nam garantuje izuzetan revanš u Dortmundu, a na Čolou Simeonu i Edinu Terziću je ozbiljan izazov da što bolje spreme ekipe za taj duel, gde će samo jedan klub proći u polufinale.

Podsetimo, pobednik ovog dvomeča igraće protiv boljeg iz duela Barselona – PSŽ (3:2).

BONUS VIDEO:

2 Komentara

    Teška i neizvesna utakmica na kraju, očekivao sam veću dominaciju Arsenala, sreća uspeli su da zadrze prednost i pobede

    Gol Dortmunda je sve promenio sad je Atletiko na minimalnoj prednosti sto nam garantuje jako jako interesantan revanš

Postavi odgovor