Umesto rutinske pobede – strepnja!
Fudbaleri Atletiko Madrida dočekali su Borusiju Dortmund u prvom meču četvrtfinala Lige šampiona i slavili – 2:1 (2:0).
SPREMI SE ZA BESPLATNU ZABAVU: Preuzmi BONUS DOBRODOŠLICE OD 5.000 RSD + 100 FREEBET-OVA na Super Heli igri – registruj se na sajtu meridianbet.rsili putem mobilne aplikacije.
Ipak, zadovoljni mogu da budu i gosti, koji su golom Alea u finišu meča došli do na kraju dobrog rezultata pred revanš za šest dana u Nemačkoj.
Rodrigo de Pol je već u 4. minutu razgalio domaće navijače, kada je doveo Atletiko u vođstvo, a Lino na isteku pola sata igre duplirao prednost. Činilo se tada da će Madriđani imati lak zadatak, međutim, probudio se Dortmund u nastavku i počeo da preti domaćinima.
Prvi kontakt je čudo… Ćavijevi džokeri za PSŽ elektrošokeri
Iskoristio je nalet Sebastijan Ale u 84. minutu i utišao Vanda Metropolitanu, kada je na pas Branta matirao Oblaka, a samo tri minuta kasnije je moglo da dođe i do izjednačenja.
Naime, Gitens je šutirao sa distance, a lopta na putu do gola zakačila fudbalera domaćih i “opalila” po prečki za uzdahe olakšanja mnogobrojne domaće publike.
Bilo kako bilo, rezultat od 2:1 nam garantuje izuzetan revanš u Dortmundu, a na Čolou Simeonu i Edinu Terziću je ozbiljan izazov da što bolje spreme ekipe za taj duel, gde će samo jedan klub proći u polufinale.
Podsetimo, pobednik ovog dvomeča igraće protiv boljeg iz duela Barselona – PSŽ (3:2).
BONUS VIDEO:



Boza Stefanovic
Teška i neizvesna utakmica na kraju, očekivao sam veću dominaciju Arsenala, sreća uspeli su da zadrze prednost i pobede
Sale Vuk
Gol Dortmunda je sve promenio sad je Atletiko na minimalnoj prednosti sto nam garantuje jako jako interesantan revanš