Fudbalerke Barselone drugu godinu u nizu osvojile su Ligu šampiona za žene.
SPECIJALAN POKLON STIŽE: Registruj se i opremi stan – vaučer od 10.000 EUR te čeka!
Dame iz Katalonije osvetile su se rivalkama iz Liona, za bolan poraz u finalu pre dve sezone, te slavile sa više nego sigurnih 2:0.
Utakmicu na stadionu “San Mames” u Bilbau posmatralo je više od 50 hiljada navijača, a španski predstavnik je zablistao i tako obradovao većinu pristalica na tribinama dobro poznate sportske građevine.
Aitana Bonmati je “probila led” i pogodila za vođstvo Barselone posle nešto više od sat vremena igre, da bi titulu u dubokoj sudijskoj nadoknadi pogotkom overila Aleksija Puteljas.
Bonus video:



neda.kerkez
Svaka čast fudbalerkama Barselone. Po drugi put osvajaju LŠ za žene!
vanicdusan01
Vidim da Španija drži primat i u ženskom fudbalu!
kluka4002
Predominantne su i svaka im cast stvarno na još jednom odličnoj sezonu prakticno su se prošetale do nive titule druge zaredom