Kako prenosi novosadski Dnevnik, Vojvodina je dogovorila pojačanje za narednu sezonu.
U pitanju je mladi fudbaler lučanske Mladosti Marko Veličković, koji je prema njihovim saznanjima postigao dogovor da nastavi saradnju u novosadskoj ekipi.
SPECIJALAN POKLON STIŽE: Registruj se i opremi stan – vaučer od 10.000 EUR te čeka!
Takođe se navodi da će Vojvodina za usluge 19-godišnjeg ofanzivnog veziste izudvojiti 400.000 evra, a sve bi trebalo da bude parafirano već početkom naredne sedmice.
Veličković je u sezoni za nama upisao 28 nastupa u dresu Mladosti i postigao šest pogodaka. Jednom se upisao i u listu strelaca protiv Crvene zvezde.
Stara dama želi ofanzivca TSC-a
Bonus video:



srboljub.birmancevic
Dečko će za koju godinu vredeti duplo više pa je Vojvodina ovim pojačanjem prošla više nego dobro.
kluka4002
Kvalitetan igrač na svojoj poziciji po meni jedan od boljih u ligi ,sa relativno malo para su uspeli da ga dovedu sad videcemo jesu li pogodili sa njim
Goran Munic
Vosa platila obestecenje Lucancima,ovo je za svaku pohvalu