Partizan u utorak čeka početak evropskih obaveza, u kojima će se potruditi da obezbedi grupnu fazu neka od tri takmičenja. Svi bi voleli da to bude Liga šampiona, ali kako će biti težak put do nje, realnije je da se gleda ka Ligi Evrope ili Ligi konferencija.
Prva prepreka je Dinamo iz Kijeva, a trener crno-belih, Aleksandar Stanojević, izneo je svoja očekivanja uoči ovog susreta.
Meridian Sport te časti – POTPUNO BESPLATNO! Registruj se i odmah preuzmi 6.000 FREEBET!
“Retko je dobiti ovakvu priliku, igrati u kvalifikacijama za Ligu šampiona. Igramo protiv velikog i dobrog kluba i tima, ali imamo želju i mi da napravimo nešto.”
Dosta toga nije valjalo protiv Napretka u domaćem prvenstvu, a opet, malo vremena je bilo da se sve mane otklone.
“Utakmica sa Dinamom je totalno drugačijeg profila. Pričali smo i oko nekih stvari, ali smo se više fokusirali na Dinamo, probacili smo se na drugi „mod“.”
Malo više o samom protivniku…
“Dinamo je fizički dominantna ekipa koja poseduje odličan tehnički kvalitet. Imaju i određenih mana, ali pričao sam o tome sa mojim igračima. Moramo da se pazimo njihovog napadačkog dela, jer završavaju sa mnogo igrača u protivničkom šesnaestercu.”
Šta bi za Partizan bio dobar rezultat?
“Svaki aktivan rezultat koji poništite na domaćem terenu je pozitivan. Nekada možete da imate pozitivan rezultat, a da budete svesni da li možete da prođete, ili ne možete. Ne gledam to kroz nerešeno, ili pobedu”, poručio je Stanojević.
Bonus video:



stefan.zvicer
Svetan je šta im je činiti što je preneo igračima ostaje da se vidi da li će uspeti da održe dogovor
Momcilo
Vi morate da se pazite svega a ne samo ofanzive!!!
Ivan Banjac
Sta da pazite majke ti kad ste jedva Napredak dobili bili
jelenamilosevic540
Pregazice ih Dinamo samo tako,nece ostati dugmici od njih
kluka4002
Nama odbrana jako slaba a njima napad ubitacan i obrnuto ,ko veći posao uradi u napadu taj će i pobediti