Susret Drinčića i Vojvodine pun emocija: Obećavam da ćemo predstaviti Niš u najboljem svetlu

Trener niškog Radničkog Nikola Drinčić izjavio je pred duel sa Vojvodinom da je ekipa iz Novog Sada u dobroj formi.

“Vojvodina je u uzlaznoj formi, došao im je novi trener Krtolica koga jako dobro poznajem i kome želim svu sreću. On je sjajan čovek i trener. Vojvodina ima ogroman roster vrhunskih igrača. Mi smo dobro trenirali i u dobrom raspoloženju dočekujemo meč”, rekao je Drinčić, a preneo klub.

Meridian Sport te časti – POTPUNO BESPLATNO! Registruj se i odmah preuzmi 6.000 FREEBET!

Biće to jedan od derbija kola u domaćem šampionatu…

“Imamo određenih kadrovskih problema, ali to neće uticati na naš odnos prema igri. Došli smo do pozitivne atmosferi, raspoloženi dolazimo na trening. Ja kao trener mogu da obećam da ćemo dati sve od sebe da predstavimo klub u najboljem svetlu”, dodao je on.

BONUS VIDEO:

3 Komentara

    Drinca bas voli Vosu, i voleo bi da se nekada tamo i vrati

    Radnickom ce biti puna kapa ako izvuce bod!

    Čovek koji je veći deo karijere proveo bas u Vojvodini sigurno da je za njega ovo posebna utakmica ali sad je prioritet Radnički i gledaće da uzme bodove svom bivšem klubu sigurno

Postavi odgovor