Zvezda bi Đigu da zameni reprezentativcem Srbije

Crvena zvezda je zainteresovana da u narednoj godini angažuje Miloša Veljkovića i tako ojača defanzivnu liniju, prenosi “Sport klub”.

Meridian Sport te časti – POTPUNO BESPLATNO! Registruj se i odmah preuzmi 6.000 FREEBET!

Želja sportskog sektora crveno-belih je da srpskog reprezentativca angažuju već u zimskom prelaznom roku, iako Veljković ima ugovor sa Verderom do leta 2025. godine. Opcija je i da se sa Veljkovićem potpiše preduogovor već u januaru, kao što je to bio slučaj sa Piterom Olanjinkom i Markom Stamenićem, pa da se timu priključi početkom sledeće sezone.

Situacija u taboru crveno-belih je takva da od štopera imaju Nasera Đigu, Uroša Spajića, Vanju Drkušića, Stefana Lekovića i Veljka Milosavljević. Međutim, broj može da zavara, jer se očekuje da Zvezda već na zimu proda Đigu, a verovatno i pozajmi Lekovića u Španiju. Takođe, Drkušić je igrač na pozajmici iz Zenita, tako da nema sumnje da crveno-belima treba fudbaler u poslednjoj liniji tima, jer bi u slučaju da se svi transferi realizuju, knjiga spala na Spajića i Milosavljevića.

Veljković nikada nije igrao za srpski klub, ali ne krije da je navijač Crvene zvezde. U skladu s tim, nije sporno i da je jedna od prvih opcija aktuelnog srpskog šampiona.

BONUS VIDEO:

5 Komentara

    Tako treba, što više domaćih igrača

    Kamo sreće da im pođe za rukom da ovo izvedu

    Uvek je dobro imati reprezentativca u filmu.

    Djigu moga da prodaju,ali sa Veljkovicem neka probaju,pa sta bude….

    Nije bas zamjenjiv u potpunosti ali mogao bi biti resenje ,Djiga je stvarno vrhunski igrač

Postavi odgovor