Crvena zvezda je zainteresovana da u narednoj godini angažuje Miloša Veljkovića i tako ojača defanzivnu liniju, prenosi “Sport klub”.
Meridian Sport te časti – POTPUNO BESPLATNO! Registruj se i odmah preuzmi 6.000 FREEBET!
Želja sportskog sektora crveno-belih je da srpskog reprezentativca angažuju već u zimskom prelaznom roku, iako Veljković ima ugovor sa Verderom do leta 2025. godine. Opcija je i da se sa Veljkovićem potpiše preduogovor već u januaru, kao što je to bio slučaj sa Piterom Olanjinkom i Markom Stamenićem, pa da se timu priključi početkom sledeće sezone.
Situacija u taboru crveno-belih je takva da od štopera imaju Nasera Đigu, Uroša Spajića, Vanju Drkušića, Stefana Lekovića i Veljka Milosavljević. Međutim, broj može da zavara, jer se očekuje da Zvezda već na zimu proda Đigu, a verovatno i pozajmi Lekovića u Španiju. Takođe, Drkušić je igrač na pozajmici iz Zenita, tako da nema sumnje da crveno-belima treba fudbaler u poslednjoj liniji tima, jer bi u slučaju da se svi transferi realizuju, knjiga spala na Spajića i Milosavljevića.
Veljković nikada nije igrao za srpski klub, ali ne krije da je navijač Crvene zvezde. U skladu s tim, nije sporno i da je jedna od prvih opcija aktuelnog srpskog šampiona.
BONUS VIDEO:



Petar Markovic
Tako treba, što više domaćih igrača
stefan.zvicer
Kamo sreće da im pođe za rukom da ovo izvedu
neda.kerkez
Uvek je dobro imati reprezentativca u filmu.
vojinovmarko15
Djigu moga da prodaju,ali sa Veljkovicem neka probaju,pa sta bude….
kluka4002
Nije bas zamjenjiv u potpunosti ali mogao bi biti resenje ,Djiga je stvarno vrhunski igrač