Engleski premijerligaš Totenhem ponudio je svoj stadion zdravstvenim vlastima kao pomoć u borbi protiv pandemije koronavirusa.
Totenhem, čiji je stadion jedan od najmodernijih na svetu, nema nikakav problem da upotrebu objekta prepusti nadležnima.
– Kao klub, uvek smo bili jasni o našoj posvećenosti zajednici, a nikada nije bilo važnije nego sada. Izuzetno smo ponosni na sve koji se bore protiv koronavirusa, a mi počinjemo od onoga što kao klub možemo da uradimo da pomognemo – rekao je predsednik Totenhema Danijel Levi.
Parkiralište stadiona u podrumu već se koristi kao skladište hrane.
U Londonu je pokrenut novi program da hrana stigne do najugroženijih u prestonice Engleske, tokom krize nastale pandemijom.
Takođe, deo stadiona Mančester sitija stavljen je na raspolaganje zdravstvenim vlastima.
Uz sve to, stadion u Kardifu biće pretvoren u privremenu bolnicu sa oko 2.000 kreveta.



Pevci
To je i City uradio cini mi se?