Ščensni zaboravio na penziju i produžio ugovor sa Barselonom

Golman Vojćeh Ščensni, produžio je ugovor sa katalonskim klubom do leta 2027. godine, saopštila je Barselona na svom zvaničnom sajtu.

Meridian sport ti donosi BONUS DOBRODOŠLICE – do 6.500 DINARA uz dva dana igre bez depozita!

Poljski čuvar mreže stigao je pravo iz penzije u Barselonu u oktobru 2024. godine, a od tada je upisao 30 nastupa u svim takmičenjima, pri čemu je čak 14 puta sačuvao svoju mrežu netaknutom. Prema podacima sa portala Transfermarkt, njegova trenutna tržišna vrednost iznosi oko milion evra.

Prošle sezone, Barselona je osvojila šampionsku titulu u Španiji, kao i Kup i Superkup, a Ščensni je bio važan deo tih uspeha.

BONUS VIDEO:

7 Komentara

    Vazno je da je to na obostrano zadovoljstvo,onda je to uspesno!!!!

    Osladilo mu se ,eto kad neko ima srece i kvaliteta naravno ali srece najvise čovek se vratio slicsjno na teren u barsu i postao sad prvi golman

    Nema nista od Ter Stegera i onda moraju njega da ostave…

    Covek se vratio u zivot,brani bolje nego ikada iskreno

    Covek se vratio iz penzije i sprdao se na golu,svak mu cast…

    To znači da Barselona ne uspeva da pronađe idealnog golmana kojeg bi dovela.

    Barselona se ne odbija, to se prihvata oberucke

Postavi odgovor